Skip to main content

Moteris sutikusi žentą nujautė, kad jau yra jį mačiusi, todėl patikrino šeimos albumą

Amy suaugo, baigė universitetą ir jau tikrai buvo pamiršusi apie savo vaikystės draugą.

Sulaukusi 32-ejų, moteris grįžo į gimtąjį miestą ir pradėjo galvoti apie šeimyninį gyvenimą. Vyro ji nusprendė ieškoti pažinčių svetainėje.

Jos dėmesys iš karto pakrypo į Justin Pounders anketą. Vyras irgi tik ką buvo sugrįžęs į savo gimtąjį miestą, kur norėjo išgyventi didelę tragediją. Jo mylimoji buvo nužudyta vos viena diena iki vestuvių.

Amy ir Justin iš karto patiko vienas kitam.

Kai pora susitiko per pirmą pasimatymą, Amy jautė, kad Justin pažinotų visą savo gyvenimą. Jų susižavėjimas vienas kitu buvo toks didelis, kad padavėja net užrašė datą ant lėkštės.

Po dviejų mėnesių Justin prisipažino Amy meilėje. Jis pasakė, kad tai jo pats mylimiausias moteriškas vardas, nes su tokiu pat vardu buvo jo darželio laikų meilė.


Jų santykiai ir toliau klostėsi puikiai, kai Justina parodė randą ant kaktos, kurį pasidarė žaisdamas dar darželyje. Taip pora pradėjo suprasti, kad galbūt lankė tą patį darželį.

Amy paprašė mamos, kad surastų jos vaikystės nuotraukų. Vienoje nuotraukoje pora pamatė, kad jie darželyje sėdi vienas šalia kito. Jau prieš 30 metų jie buvo neatsiejami draugai.

Šia unikalia istorija tikrai neįmanoma nesižavėti…

2016-ųjų Lapkričio 18, Justin ir Amy susituokė savo gimtojo miesto bažnyčioje. Nuo tos dienos, kai jie susipažino, prabėgo net trisdešimt metų!

Straipsnio puslapiai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *