Skip to main content

Visi šaipėsi, jog vyras gadina gerą rastą, tačiau jo darbas užčiaupė kritikus

Estas Igor Loskutow jau ilgą laiką užsiiminėja drožinėjimu benzininiu pjūklu ir keliauja po visą Europą, kur rodo savo nuostabius sugebėjimus. Pačioje pradžioje vyras buvo pašieptas kaimynų, kad tik gadina gerą rąstą ir iš to jokios naudos. Jie stipriai suklydo…

1.

2. Jo visi darbai tikrai nuostabūs! Pavyzdžiui kaip šis drakonas iš medžio. Viso darbo eiga:

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Moteris nesuprato kam sūnus partempė didelį akmenį namo, tačiau vėliau neteko žado

Viena moteris iš Rusijos kaip reikiant nustebo, kai jos sūnus partempė didelį akmenį tiesiog į kiemą. Pradžioje vyras net nepasakojo ką su juo darys, tačiau galutinis rezultatas tiesiog įspūdingas!

Akmuo pradžioje atrodė taip

Pradedami darbai

Daug žadanti pradžia

Darbas iš tiesų sunkus

Visgi vyras siekia savo tikslo

Po truputį įgaunamos formos

Panašu, kad tai bus žmogus

Ryškinamos detalės

Po truputį…

Labai taiklios iliustracijos, kurios puikiai apibūdina šiuolaikinę visuomenę

Gerhard Haderer – menininkas iš Austrijos, kuris jau ne vieną dešimtmetį kuria sarkastiškas iliustracijas. Jos puikiai parodo mūsų pasaulio problemas, kurių kartais mes net nenorime matyti…

Mažai kas žino, tačiau pasaulyje daugiau žmonių miršta besidarydami asmenukes, nei nuo ryklių užpuolimų

Paslėpkite savo telefonus ir bent kartą pasimėgaukite gražiais vaizdais

Netikra šypsena kasdien

Kunigų noras žinoti apie seksualinius išnaudojimus

Vaikystė dabar kitokia

Keistuolis, kuris skaito popierinę spaudą

Jie užsiima viskuo, tik ne žmonių gyvenimo gerinimu

Šiuolaikinis marketingas

Pinigų jiems niekada nebus gana

Visi priklausomi nuo televizoriaus

Naujos iliustracijos parodančios, kokie yra visų porų santykiai už uždarų durų

Meilė yra pats nuostabiausias dalykas galintis nutikti mūsų gyvenimuose. Pradžioje santykiai būna kone idealūs, tačiau vėliau viskas stoja į savas vietas ir jie nebeprimena romantinių filmų scenarijaus.

Amanda Oleander yra menininkė iš JAV, kuri kuria iliustracijas apie porų santykius ir juos atvaizduoja labai taikliai. Jūs tikrai įžvelgsite čia save su antrąja puse.

Brazilas nuotraukas daro paprastose vietose, tačiau rezultatai tiesiog nuostabūs

Geras fotografas padarys viską, kad tik gautų tobulą rezultatą. Kai kurie žmonės sako, kad geros nuotraukos nepadarysi be brangaus fotoaparato, tačiau nereikia pamiršti fotografo įgūdžių ir kūrybiškumo.

Brazilijos fotografas Gilmar Silva pasidalino savo paslaptimis Instagram tinkle. Jis parodo, kad tobulos nuotraukos gali būti padarytos ir paprastose vietose.

60 nuotraukų iš “Degantis žmogus 2018“ įrodančių, kad tai beprotiškiausias festivalis pasaulyje

“Burning Man“ (liet. degantis žmogus) – kasmetinis savaitę trunkantis alternatyvaus meno festivalis, organizuojamas JAV prieš šventinę Darbo dieną (pirmąjį rugsėjo pirmadienį), Nevadoje esančioje Juodosios Uolos dykumoje. Renginys prasideda paskutinį rugpjūčio pirmadienį, vidurnaktį. Paskutinė renginio diena sutampa su JAV švenčiama Darbo diena, kuri daugeliui organizacijų yra išeiginė. Renginio kulminacija vyksta šeštadienį po saulėlydžio, kai sudeginama didžiulė medinė žmogaus statula. Daugiau kaip 50 tūkst. dalyvių pritraukiantis renginys po septynių dienų nepalieka jokio pėdsako išdžiūvusio ežero dugne.

Pirmasis nedidelis medinis žmogus buvo sudegintas 1985 m., tuomet dar viename iš San Francisko paplūdimių. Gimęs kaip nedidelės hipių bendruomenės renginys, „Burning man“ vėliau dalyvių skaičiumi smarkiai išsiplėtė ir persikėlė į dabartinę vietą Nevados dykumoje.

Vaikai, kurie džiaugsis vienomis gražiausių vaikystės nuotraukų pasaulyje

Šias nuotraukas sukūrė kūrybingas tėvas ir aistringas fotografas, 48 metų Šveicaras Johnas Wilhelmas. Kaip kalba menininkas, fotografija visada buvo svarbi jo gyvenimo dalis. Jo tėvas buvo fotografas ir įkūrė bent dvi vietos fotografų asociacijas. Todėl Johnas vien užaugo apsuptas fotoaparatų, žurnalų, lagaminų įrangai, būdavo įvairiuose foto patalpose ir juokinguose vestuvėse. Būtent tai ir išugdė meilę fotografijai. Ryškiausiose jo fotomanipuliacijose dalyvauja ir žmona su vaikais. Daugelis internautų jau šiuos darbus laiko įspūdingiausiomis šeimos nuotraukomis.