Skip to main content

Ši mergina turėjo nepriekaištingą reputaciją, todėl visi negalėjo patikėti ką ji daro su savo vaikinu

Jordan Worth visuomenėje buvo laikoma kaip labai gera mergina. Mokykloje jai sekėsi puikiai, o ji dažnai dalyvaudavo įvairiuose labdaros renginiuose. Visgi išvaizda kartais būna neįtikėtinai apgaulinga.

Ši pora susipažino prieš 8 metus, o jų santykius visi laikė idealiais

Problemos poros santykiuose prasidėjo, kai jie pradėjo gyventi kartu. Mergina pradėjo kontroliuoti kiekvieną savo vaikino žingsnį.

Alex Skeel serga hidrocefalija. Tai liga, kai galvos apimtys padidėja, dėl kaukolėje susikaupusių skysčių. Tai priveda prie šiokio šokio protinio atsilikimo.

Vaikinas paliko devyniolikmetę su dukra ant rankų, tačiau dabar jis gali rautis plaukus

Ne visada nėštumas būna planuotas, o tai kaip reikiant sukomplikuoja gyvenimą. Ši mergina buvo palikta viena su dukra, todėl puikiai žino ką reiškia gyvenimo sunkumai.

Dar būdama devyniolikos Julie pagimdė dukrelę.

Dukrelės tėvas negalėjo susitaikyti su tokia atsakomybe, todėl merginą paliko. Taip mergina turėjo rūpintis mažyle viena.

Julie susikūrė Instagram paskyrą ir pradėjo dalintis savo gyvenimo istorija.

Po kiek laiko jaunoji mamytė tapo neįtikėtinai populiari.

Labai mielo veido mergina, kurios figūra išgąsdina daugelį vaikinų

Ši mergina tapo itin populiari, kai jos nuotrauka pasklido po interneto platybes. Ji dalyvavo savo išleistuvėse, tačiau merginos raumenys atkreipė daugelio dėmesį.

Anastasia Blinova – dvidešimtmetė, kuri sunkių treniruočių dėka pasiekė savo svajonių figūrą.

Garsioji nuotrauka iš išleistuvių

Be svorių kilnojimo, mergina užsiima plaukimu ir bėgimu

Anastasia nori būti sporto trenere, todėl pasirinko šios specialybės studijas

Žinoma, visi žmonės diskutuoja tik apie merginos figūrą

Pasaulį sužavėjo plius dydžio modelis, kurios formos geresnės už Kim Kardashian

Mados pasaulyje atsiranda vis daugiau nestandartinių modelių. Gyvos lėlės visiems pabodo, todėl visi nori kažko naujo. Susipažinkite su Ashley Alexiss – JAV plius dydžio modeliu. Ši mergina sužavėjo milijonus žmonių ir jie tvirtina, kad jos formos geresnės už Kim Kardashian ar Ashley Graham.

Ashley 26-eri ir ji gyvena Los Andžele.

Be modelio karjeros, mergina turi ir savo maudymukų liniją, kurie tinką įvairių figūrų moterims.

Visi internautai diskutuoja apie šio modelio kojas

Modelių parametrai paskutiniais metais kaip reikiant pasikeitė. Dabar ant žurnalų viršelių neretai pamatysi stambesnes merginas, kurios tikrai nebijo parodyti savo kūno.

Modelis ir blogerė Crystal Coons tapo žinoma internete dėl savo neįprastų formų, ypač kojų. Ši mergina ne tik nesidrovi užsidėti trumpus šortukus, bet ir įvairius maudymukus.

Paralyžiuota mergina tik per stebuklą išgyveno, tačiau dabar susilaukė dukrelės

Prieš kelis metus australės Chloe Kennedy gyvenimas buvo atsidūręs dideliame pavojuje. Šiandien mergina džiaugiasi tuo, jog savo rankose sūpuoja mažylį.

Chloe visada svajojo aplankyti Italiją. Mūsų istorijos herojės svajonė pagaliau išsipildė, kai jai buvo 25-eri. Mergina su savo vaikinu šioje šalyje praleido metus. Kelionės pabaigoje pora nusprendė aplankyti Dolomitines alpes ir paslidinėti. Deja, bet kalnas kuriuo čiuožė Chloe, buvo labai slidus ir ji mergina išlėkė iš trasos.

Kritimo metu Chloe susižeidė nugarą ir komoje prabuvo aštuonias dienas. Gydytojai tik stebuklo dėka sugebėjo išgelbėti merginos gyvybę, nes prireikė net keturių stuburo operacijų. Gydytojai iš karto pasakė, kad mergina negalės judėti kaip anksčiau ir teks pamiršti visas aktyvias veiklas.

Chloe sugrįžo į Australiją. Tada ji dar nežinojo, kokios rimtos ir liūdnos buvo gydytojų prognozės. Mergina ligoninėje praleido net 16 mėnesių, kur ja rūpinosi gydytojai, artimieji ir mylintis vaikinas. Visų pastangų dėka, mergina pradėjo judinti savo rankas ir išmoko padėti kelis žingsnius.

Specialistai taip pat pasakė, kad Chloe niekada nebegalės susilaukti vaikų. Visgi po kelių mėnesių įvyko stebuklas ir mergina pastojo. Nors kiti mano priešingai, Chloe niekada neatsisakė minties gyventi pilnavertį gyvenimą, net jeigu reikės judėti vežimėlio pagalba.

Nėštumo metu gydytojai atidžiai stebėjo Chloe situaciją, todėl porai gimė sveika dukrytė. Mergaitė svėrė panašiai kaip ir daugelis kitų naujagimių – 2,96kg, o ūgis siekė 49 centimetrus.

Mergaitei buvo duotas Auroros vardas, o dabar visa šeima gyvena Australijoje. Chloe po truputį juda vis daugiau, tačiau mylimojo parama jai būtina, ypač prižiūrint judviejų dukrelę.