Skip to main content

54-erių Monica Bellucci žurnalui pozavo su maudymosi kostiumėliu, o pasaulis žavisi jos figūra

Po išsiskyrimo su 18 metų jaunesniu vaikinu, Monica Bellucci sudalyvavo karštoje vieno žurnalo fotosesijoje. Nors aktorei jau 54-eri, jos kūnu žavisi visas pasaulis.

Vasaros pradžioje aktorė davė interviu ir pranešė, kad išsiskyrė su savo 36-erių vaikinu Nicolas Lefebvre. Pora susitikinėjo kelis metus, tačiau viešai pirmą kartą pasirodė tik šių metų kovą.

Dėl ko įvyko skyrybos – niekas nežino. Jų santykiai vieši buvo vos kelis mėnesius, todėl galima daryti prielaidą, kad viešumas turėjo svarbią rolę poros skyrybose.

Nepaisant visko Monica apie Nicholas atsiliepia tik gerais žodžiais ir teigia, kad jie liko draugais: “Šis vyras išmokė mane daugybę dalykų.“.

Kol visi kalbėjo apie Bellucci skyrybas, ji pati sudalyvavo ne vienoje fotosesijoje.

Ant ispaniško žurnalo “Elle“ viršelio moteris demonstruoja jaunystę ir energiją, todėl net nepasakytum, kad ji įkopus į šeštą dešimtį.

Šioje fotosesijoje visos nuotraukos ryškios ir pretenzingos.

Moteris jau 20 metų fotografuojasi su žvaigždėmis, tačiau niekas nėra matęs jos veido

Nina Taylor yra žymus ir populiarus modelis, kuri šiame versle sukasi jau 20 metų. Nina dirbo su tokiais žinomais ženklais kaip Chanel ir Tom Ford. Taip pat ji fotografavosi kartu su Heidi Klum, Jennifer Lawrence, Scarlett Johansson ir kitomis įžymybėmis. Tačiau kyla klausimas: kodėl mes nesame jos matę? Ninai reikalingos tik jos rankos, dėl kurių ji yra labai vertinama.

Nina modeliu dirba jau 20 metų

Tačiau jūs ją sunkiai atpažinsite, nes reklamose matome tik jos rankas

Nina tapo net asmeniniu Kate Moss modeliu

Savo rankas ji apdraudusi 2 mln. svarų

Per vieną dieną moters laukia 2-3 fotosesijos

Per vieną moteris uždirba apie 5000 svarų

Jai tenka “suvaidinti“ kitų žmonių rankas

Kai reklamai reikia tik rankos – Nina yra kandidatė Nr. 1

Gražiausia mergaitė pasaulyje užaugo ir visiems parodė savo žavų vaikiną

Net jeigu nežinote kas tokia yra Thylane Blondeau, pasižiūrėję jos vaikystės nuotraukas suprasite, kad ją jau esate matę šimtus kartų. Kadaise ji buvo pripažinta pačia gražiausia mergaite pasaulyje.

Būdama ketverių mergaitė pradėjo savo modelio karjerą ir tapo žinoma ne tik modelių agentūrų tarpe, bet ir tarp paprastų žmonių.

Ilgą laiką Thylane populiarumas kilo, kol būdama 10-ies sudalyvavo Vogue žurnalo fotosesijoje. Mergaitė buvo aprengta ir padažyta kaip suaugusi moteris, o tai iššaukė neigiamą visuomenės reakciją.

Visgi skandalas labiau palietė patį žurnalą, nei jaunąjį modelį. Taip Thylane susilaukė dar daugiau populiarumo.

Ilgą laiką apie Thylane nebuvo nieko girdėti, nes ji norėjo tapti kur kas profesionalesniu modeliu ir į viską pradėjo žvelgti kur kas rimčiau.

Pasaulį sužavėjo plius dydžio modelis, kurios formos geresnės už Kim Kardashian

Mados pasaulyje atsiranda vis daugiau nestandartinių modelių. Gyvos lėlės visiems pabodo, todėl visi nori kažko naujo. Susipažinkite su Ashley Alexiss – JAV plius dydžio modeliu. Ši mergina sužavėjo milijonus žmonių ir jie tvirtina, kad jos formos geresnės už Kim Kardashian ar Ashley Graham.

Ashley 26-eri ir ji gyvena Los Andžele.

Be modelio karjeros, mergina turi ir savo maudymukų liniją, kurie tinką įvairių figūrų moterims.

Mergina iš Amsterdamo parodė kaip idealios Instagram nuotraukos atrodo realybėje

Rianne Meijer yra populiari blogerė iš Amsterdamo, kurią Instagram tinkle seka beveik 400 tūkst. žmonių. Rianne dalinasi savo gražiomis atostogų nuotraukomis, bei linksmais kadrais iš kasdienybės. Mergina tikrai puikiai žino, kaip padaryti tobulą nuotrauką. Tiesa, kaip ir daugelis kitų pasaulio merginų, už kadro ji nėra tokia ir tobula. Rianne mėgsta pasidalinti nuotraukų rinkinukais, kur ji parodo Instagram tobulybę ir realybę.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Visi internautai diskutuoja apie šio modelio kojas

Modelių parametrai paskutiniais metais kaip reikiant pasikeitė. Dabar ant žurnalų viršelių neretai pamatysi stambesnes merginas, kurios tikrai nebijo parodyti savo kūno.

Modelis ir blogerė Crystal Coons tapo žinoma internete dėl savo neįprastų formų, ypač kojų. Ši mergina ne tik nesidrovi užsidėti trumpus šortukus, bet ir įvairius maudymukus.

18-metė pasiekė Miss Italija finalą, tačiau kai ji pakėlė suknelę, visa publika sustingo

Paskutiniu metu įprasti grožio konkursai tapo labai netikėti. Visas dėl to, jog neįprasti žmonės pradėjo dalyvauti juose.

Miss Italija konkurse nustebino aštuoniolikmetė dalyvė Chiara Bordi. Ji įsirašė į istoriją, kaip pirmoji konkurso dalyvė su neįgalumu – Chiara turi tik vieną koją.

Būdama trylikos mergina prarado dalį savo kojos, kai su dviračiu pakliuvo po automobilio ratais.

Reabilitacijos periodas, ypač psichologinis, buvo labai sunkus Chiarai.

Kad atgauti pasitikėjimą savimi, mergina ryžosi sudalyvauti Miss konkurse. Ji siekė ne pergalės, bet norėjo parodyti pasauliui, kad visi žmonės gali būti gražūs.