Skip to main content

JAV fotografas parodė kaip tobulos Instagram nuotraukos atrodo iš kitos pusės

Chris Hernandez yra 22-ejų metų fotografas iš Floridos, kuris nepaisant savo jauno amžiaus, tapo tikru profesionalu. Instagrame jis dalinasi ne tik savo darbais, bet ir tai kas dedasi jų užkulisiuose. Chris parodo kaip sukuriamos tobulos nuotraukos ir kas slepiasi už jų. Vaikinas puikiai įrodo, kad turėti gerą fotoaparatą ir gražų modelį neužtenka. Reikia įdėti ir daug darbo.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Žmonės parodė kaip skiriasi jų Instagram nuotraukos nuo realybės ir tai pakelia pasitikėjimą savimi

Kai kurie tyrimai teigia, kad Instagram soc. tinklas yra pats žalingiausias žmogui. Kiekvieną dieną žmonės nusivilia savo gyvenimu, kai pamato idealias nuotraukas Instagrame, net nepagalvodami kaip jos sukuriamos. Smagu, kad atsiranda drąsių žmonių, kurie parodo visą realybę.

Tarp šių nuotraukų 30 sekundžių skirtumas

Ryte niekas neatrodo gerai

Viskas priklauso nuo kampo

Vietiniai labai nustebo pamatę šią nuotrauką, nes be fotošopo vaizdelis visai kitoks

Nuotrauka, kurią įdedu aš ir kai mane užtagina

Realybėje ne taip gerai

Vaivorykštė turbūt netikra

Visada taip pat

10 minučių po valymo ir prabėgus pusdieniui

Mergina iš Amsterdamo parodė kaip idealios Instagram nuotraukos atrodo realybėje

Rianne Meijer yra populiari blogerė iš Amsterdamo, kurią Instagram tinkle seka beveik 400 tūkst. žmonių. Rianne dalinasi savo gražiomis atostogų nuotraukomis, bei linksmais kadrais iš kasdienybės. Mergina tikrai puikiai žino, kaip padaryti tobulą nuotrauką. Tiesa, kaip ir daugelis kitų pasaulio merginų, už kadro ji nėra tokia ir tobula. Rianne mėgsta pasidalinti nuotraukų rinkinukais, kur ji parodo Instagram tobulybę ir realybę.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.